Monogram na koszuli

Wykonywanie monogramów na koszulach jest naszą specjalnością. Jest to coraz bardziej popularna usługa i dlatego w tym miejscu przedstawimy dokładnie sposób postępowania przy takim zamówieniu. Opiszemy w punktach optymalną drogę od zamówienia do otrzymania gotowej koszuli z monogramem.

 1. Klient informuje nas mailowo, że jest zainteresowany usługą haftu monogramu na koszuli. Podaje inicjały w takiej kolejności, że pierwsza litera oznacza imię, a druga nazwisko. Dobrze jest, jeśli zaznaczy, czy woli litery pisane (klasyczne), czy drukowane (bardziej nowoczesne).
 2. W ciągu dwóch dni przesyłamy do klienta graficzne propozycje monogramu. Zwykle jest ich około pięciu.

DM.jpg

 1. Klient wstępnie wybiera projekt. Może prosić o korekty, zgłaszać swoje uwagi.
 2. Równolegle z czasem przygotowania projektu klient dostarcza koszule na adres pracowni. (03-982 Warszawa, ul. Gen. S. Skalskiego 3 / U9) Może to zrobić osobiście lub za pośrednictwem kuriera czy poczty.
 3. Po akceptacji projektu graficznego, przygotowujemy projekt hafciarski i przystępujemy do wyszywania monogramów.
 1. Czas realizacji zamówienia zależy od ilości koszul, ale zwykle nie przekracza trzech dni roboczych.
 2. Koszt wykonania usługi składa się z dwóch składowych:
 • Klient płaci jednorazowo 70 złotych za przygotowanie projektu. Wzór jest archiwizowany w pracowni i klient zawsze może do nie wrócić.
 • Klient płaci 15 złotych za każdą wyhaftowaną koszulę.

PP.jpg

Najczęściej zadawane pytania:

 1. Pracownia nie sprzedaje i nie szyje koszul. Wykonujemy hafty na powierzonych koszulach.
 2. Najbardziej klasycznym miejscem wykonania monogramu jest mankiet koszuli – najczęściej lewy. Prawy mankiet nie jest niczym niestosownym – jest to kwestia wyboru klienta. Tak mankiety na spinki, jak i mankiety na guziki nadają się do wykonania haftów.
 3. Wykonujemy monogramy także na przodzie koszul, na tak zwanym żebrze. Jest to miejsce miedzy piątym a szóstym guzikiem, mniej więcej 12 cm od linii zapięcia.
 1. Kolor nici jest kwestią wyboru klienta. Możliwości kolorystyczne mamy bardzo duże. Przy osobistym kontakcie z pracownią, klient może sam dopasować odcienie do tkaniny. Przy zamówieniach mailowych my ostatecznie wybieramy kolory według sugestii klienta.
 2. Kolory nici są trwałe i nie farbują.
 3. Wykonanie haftu na koszuli nie zmienia nic w kwestii prania i prasowania koszul.