Projekt monogramu

Były czasy, kiedy sygnowanie monogramami wszelkich osobistych rzeczy było czymś oczywistym i obowiązkowym w dobrym towarzystwie. Było wyrazem elegancji i prestiżu. Współcześnie wracamy do tego zwyczaju i nie jest to snobistyczna maniera. Ma to zdecydowanie szlachetny urok. Monogramy mogą mieć stylowy charakter lub być zupełnie nowoczesne w formie. Za każdym razem świadczą jednak o dbałości o szczegóły i wrażliwości na piękno.

11-02 Maria  Łazarz MŁ.png

W dzisiejszych czasach haftowany monogram niesie za sobą powiew luksusu. Wyróżnia ozdobiony nim przedmiot spośród masowo produkowanych identycznych rzeczy. Przestaje być istotne, że jest to pościel, obrus, czy poduszeczka na obrączki. Wartością nadrzędną staje się ozdoba w postaci oryginalnego monogramu. Liczą się emocje związane z tym konkretnym symbolem. Okazuje się, że najcenniejsza jest jakość i indywidualny styl.

05-02 Agata Adelajda AA.png

Główna idea pracowni brzmi „Wyjątkowi ludzie – wyjątkowe rzeczy”. Naszym priorytetem jest indywidualne traktowanie oczekiwań naszych klientów.

Monogramy mają wiele zastosowań i są różne w formie. Na koszulach i bieliźnie osobistej haftujemy zwykle dość proste litery. Mając do dyspozycji wysokość od 10 do 18 milimetrów, skupiamy się głównie na eleganckim rozplanowaniu znaków. Na pościeli, obrusach czy serwetach możemy pozwolić sobie na dodatkowe ornamenty i ozdobniki. Wysokość haftu może mieć nawet 15 centymetrów.

Nie publikujemy cennika, gdyż każde zamówienie specjalnie kosztorysujemy.
Dla wyobrażenia kosztów podajemy jedynie stałe elementy kalkulacji:

– Koszt projektu monogramu wynosi od 50 do 200 złotych

– Koszt haftu zależny jest od wielkości oraz skomplikowania wzoru. Zwykle kosztuje od 12 do 30 złotych za sztukę.

09-02 Cyryl Apolonia CA.png29-01 Franciszek Zdzisław.png