Warsztaty dla dorosłych

Zrozumiałam to jakiś czas temu. Niby nic takiego, a dość dużo czasu zajęło mi dojście do tej prawdy. Nic mnie tak nie cieszy jak to, co sama zrobię własnymi rękoma. Dobrze jest, jeśli to coś można dotknąć, jest wymierne, można to pokazać, można się tym pochwalić. Jest podobno taka teoria psychologiczna, która mówi, że człowiek współczesny jest zagubiony i nieszczęśliwy, ponieważ nie widzi efektów swojej pracy. Dotyczy to w przeważającej mierze ludzi żyjących i pracujących w miastach. Trudno pokazać naocznie efekt pracy bankiera czy pracownika marketingu. Teorie - teoriami, ale coś w tym jest.

Tych, którym takie myślenie nie jest obce, zapraszamy na warsztaty do pracowni Monogramy. Spotykamy się w małych grupach, maksymalnie do ośmiu osób. Lista aktualnie proponowanych zajęć znajduje się poniżej. Proszę jednak śmiało zgłaszać nam swoje propozycje zajęć. Już dla czterech osób możemy umówić specjalny termin i dostosować program spotkania do oczekiwań grupy.

Lista warsztatów:

 • Haftowane kwiaty na Dzień Kobiet

  termin: co druga sobota / godz. 11.00 - 12.30 / ilość miejsc: 8 / koszt: 35 zł za osobę

  Zajęcia dla dorosłych i młodzieży. Będziemy przygotowywać pocztówki z haftowanymi kwiatami. Wszystkie materiały są zapewnione w pracowni.

  Informacja i rezerwacja miejsc: pracownia@monogramy.com.pl
  Tel.: 790 890 112

 • Obsługa maszyny do szycia dla początkujących

  termin: co druga sobota / godz. 11.00 - 12.30 / ilość miejsc: 4 osoby / koszt: 40 zł za osobę

  Instruktaż i ćwiczenia dla osób, które nie miały do tej pory do czynienia z maszyną do szycia. Chcą poznać podstawowe funkcje, nauczyć się prostych ściegów.

  Informacja i rezerwacja miejsc: pracownia@monogramy.com.pl
  Tel.: 790 890 112